Nasz miesięcznik

Wydawnictwa do pobrania

Katalog agroturystyczny

 

Zagrody Edukacyjne

 

 

Zapraszamy do głosowania na dolnośląskich Mistrzów i Wicemistrzów Wojewódzkich AgroLigi 2019

Zapraszamy internautów do oddania głosu na swoich kandydatów, którzy w kolejnym etapie konkursu Agroliga 2019 będą reprezentować nasz region w krajowej edycji konkursu. Sonda będzie dostępna do 31 sierpnia.
Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu zakończył nabór uczestników do wojewódzkiego etapu konkursu AgroLiga 2019. Eliminacje rozgrywane są w dwóch kategoriach ‒ rolnicy oraz firmy działające na terenie województwa w zakresie przetwórstwa lub świadczące usługi na rzecz rolnictwa.

Mistrzowie i wicemistrzowie wojewódzcy obydwu kategorii zostaną wybrani przez Wojewódzką Komisję konkursową na podstawie wyników internetowej sondy oraz punktacji uzyskanej zgodnie z kryteriami konkursowymi. Przy wyborze Komisja weźmie pod uwagę: zasady bezpieczeństwa pracy, estetykę obejścia i otoczenia gospodarstwa lub firmy oraz innowacyjność i płynność finansową.

Regulamin konkursu Agroliga 2019 - etap wojewódzki (DOCX - 18kB)


Uroczyste podsumowanie dolnośląskiego konkursu AgroLiga 2019, odbędzie się w DODR we Wrocławiu w listopadzie, natomiast krajowy finał konkursu AgroLiga 2019 odbędzie się w II kwartale 2020 roku.

Krajowy etap jest organizowany przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także ‒ Prezesa ARiMR, Prezesa KOWR i Prezesa KRUS, natomiast patronat medialny sprawuje Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych AGRO.

KATEGORIA ROLNICY

  1. Krzysztof Rudnicki, Białawy Wielkie, gmina Wińsko, powiat wołowski
  2. Paweł Kinasz, Naratów, gmina Niechlów, powiat górowski
  3. Adam Kaliszewski, Radwanice, gmina Radwanice, powiat polkowicki
  4. Stanisław Borucki, Warta Bolesławiecka, gmina Warta Bolesławiecka, powiat bolesławieckiKATEGORIA FIRMY

  1. OLEJARNIA BRZEZINKI Katarzyna Nowak - Uszok, Brzezinki, gmina Jelcz-Laskowice, powiat oławski
  2. KARCZMA RYBNA w Rudzie Żmigrodzkiej Jan Krzysztof Raftowicz, Radziądz, gm. Żmigród, powiat trzebnicki

 

 

 

 

 

Zmodyfikowano: 02.09.2019